نمایش جزئیات تور
خدمات :
اخذ ويزا شنگن تجاري با دعوتنامه ، بيمه نامه مسافرتي، اقامت در هتل 4 ستاره همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهي، بليت رفت و برگشت هواپيما.
معرفي هلند :
اين شهر نزديك به يك ميليون نفر جمعيت دارد و نيمي از اين تعداد را مهاجران خارجي يا خارجي تبارها تشكيل مي‌دهند كه تنوع آنها به بيش از صد و پنجاه مليت مي‌رسد، و جمعيت فارسي زبانان نيز در آن كم نيست. طبق آمار سال ۲۰۱۶ ميلادي مردم اين شهر را خود هلندي‌ها و بعد مهاجرين مراكشي، سورينامي و سپس ترك‌ها تشكيل مي‌دهند.هستهٔ اصلي اين شهر تاريخي در قرون وسطا بوجود آمد و در قرن شانزدهم توسعه يافت و تبديل به مهم‌ترين بندر تجاري اروپا شد. در قرون هفدهم و هجدهم كه دوران شكوفايي اقتصاد استعماري هلند بود، خانه‌هاي اعيان نشين بسياري در حاشيهٔ كانالهاي بيروني ساخته شدند كه بسياري از آنها هنوز هم پابرجا هستند. آمستردام يكي‌از محبوب‌ترين هدف‌هاي گردشگري در اروپا با بيش‌از چهار ميليون بازديدكننده از سراسر جهان در سال است. بخش مركزي آمستردام بافت فشرده و زيباي قديمي خود را به خوبي حفظ كرده‌است و به يك موزهٔ روباز و ديدني مي‌ماند. به همين خاطر يكي از جاذبه‌هاي گردشگري در آمستردام، قايق‌سواري در كانال‌هاي داخل شهر است كه از مقابل بسياري از ساختمان‌هاي زيباي شهر مي‌گذرد .
معرفي فرانسه :
فرانسه در غرب اروپا واقع است، اما مستعمرات جزاير و سرزمين‌‌ها تابع آن در سراسر جهان گسترده است. كشور فرانسه در طي چند قرن اخير يكي از تأثيرگذارترين كشورهاي در صحنه‌هاي گوناگون و به خصوص علمي، فرهنگي و هنري است. بزرگان بسياري در فرانسه به دنيا آمده‌اند و ا فراد سرشناس فراواني نيز از گوشه و كنار جهان به اين كشور مهاجرت كرده پس از پايان قرون وسطا، فرانسه تبديل به يكي از نيروهاي برتر در منطقۀ اروپا شد به گونه‌اي كه در سده‌هاي ۱۹ و ۲۰ داراي كلوني‌ها و مناطق تحت استعمار بسياري بود. در طول تاريخ طولاني اين كشور، فرانسه تبديل به مهمترين كانون پرورش بسياري از هنرمندان، انديشمندان و دانشمندان در زمينه‌هاي گوناگون گرديد تا جايي كه اين كشور را مركز پيدايش و شكوفايي فرهنگ مدرن جهان مي‌پندارند. در طي سده‌هاي هفدهم و هجدهم، جامعۀ علمي، فرهنگي و هنري فرانسه و انديشمنداني كه از سراسر اروپا به آن مي‌پيوستند دوراني را رقم زدند كه به آن «دوره روشنگري» نامبرده مي‌شود و از لحاظ دستاوردهاي فكري و اجتماعي يكي از درخشان‌ترين دوره‌هاي تاريخ بشر است. فرانسه چهارمين كشور دارندۀ بيشترين ميراث جهاني يونسكو در جهان است كه به همين دليل، هر ساله بيش از ۸۳ ميليون گردشگر خارجي جذب اين كشور مي‌شوند - آماري بيش از هر كشور ديگري در جهان‌ هستند.
معرفي بلژيك :
بلژيك، كشوري در غرب اروپا و يكي از اعضاي اتحاديه اروپا است. پايتخت كشور بلژيك، بروكسل است. بلژيك در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقي با لوكزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربي با درياي شمال مجاور است. خط جدايي فرهنگي ژرمن‌ها و رومي‌زبانان از ميانه‌هاي كشور بلژيك مي‌گذرد. نام بلژيك از نام لاتين كه براي اكثر بخش‌هاي شمالي منطقه گُل‌نشين استفاده مي‌شد يعني «گاوليا بلژيكا» گرفته شد. اين نام اين كشور برگرفته از گروهي از قبايل سلت است كه قبيله بلژها نام داشتند. به لحاظ تاريخي، بلژيك قسمتي از كشورهاي فروبوم بوده كه شامل هلند و لوكزامبورگ ‌است. بلژيك از اواخر سده‌هاي ميانه تا سده هفدهم، كانون بازرگاني و فرهنگي پر رونقي بود و از سده شانزدهم تا انقلاب بلژيك در سال ۱۸۳۰ و جدايي اين كشور از هلند، محل جنگ‌هاي بسياري بين قدرت‌هاي اروپايي شد و به همين دليل با عنوان «ميدان جنگ اروپا» لقب گذاري شد. اخيراً بلژيك عضو برجسته‌اي از اتحاديه اروپا به شمار مي‌رود و ميزبان تعدادي از نهادهاي اتحاديه اروپا و سازمان‌هاي بين‌المللي از جمله ناتو است.

نحوه ثبت نام:

1-تکمیل فرم مشخصات متقاضی

2-ارسال تصویر صفحه اول پاسپورت

به شماره تلگرام و یا واتس آپ 000989125973187 آقای زنده روح

تور 10 روزه هلند-بلژيك-فرانسه (4شب آمستردام+3شب بروكسل+شب پاريس)

تاريخ هاي حركت26 اسفند و 1 فروردين
هر نفر در اتاق دو تخته680 يورو +هزينه پرواز
4 تا 12 سال با تخت630 يورو +هزينه پرواز
2 تا 4 سال بدون تخت220 يورو +هزينه پرواز
زير دو سال بدون تخت2/450/000

هلند

محتواي جدول تور ها
موقعيت جغرافيايي هلند
محتواي جدول تور ها
آب و هواي هلند
محتواي جدول تور ها
تعطيلات در هلند
محتواي جدول تور ها
مذهب و فرهنگ هلند
محتواي جدول تور ها
جغرافياي اقتصادي هلند
محتواي جدول تور ها
صنعت و صنايع هلند
محتواي جدول تور ها
خريد و هزينه ها در هلند
محتواي جدول تور ها
سفر و احترام درهلند
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مرواريد تورك پارس محفوظ مي باشد.