نمایش جزئیات تور

October 23-26 2018

1-4 آبان

 • توليد كنندگان شيشه درب و پنجره
 • واردكنندگان
 • عمده فروشان و نمايندگيهاي صنوف شيشه اي
 • پردازش ،آماده سازي و بازيافت انواع شيشه (شيشه هاي عايق چهارجداره جديد، سيستم هاي شيشه اي خورشيدي، شيشه هاي منحني، شيشه هاي كاربردي در تكنولوژيهاي روز، شيشه هاي نازك (شامل برنامه هاي كاربردي فيبر نوري) و صنايع انرژي خورشيدي.
 • . LCD , LED و انواع نمايشگرها
 • توليدات سيستم هاي پنجره، ماشين آلات و تجهيزات جانبي.
 • صنايع ساختماني و صنعت ماشين آلات و برنامه هاي كاربردي شيشه در صنايع ساختمان سازي و نما هاي شيشه اي
 • معماري و خدمات مهندسي.

 • شركت هاي ساختماني
 • پيمانكاران
 • معماران و مهندسين.
 • سيستم هاي توليد درب و پنجره و شيشه
 • سازندگان ماشين آلات و لوازم جانبي.
 • مهندسين نماي خارجي وساير صنايع مرتبط با شيشه.

درباره نمايشگاه :
نمايشگاه صنعت شيشه آلمان بزرگترين نمايشگاه جهان در رابطه با صنعت شيشه مي باشد كه هر 2سال يكبار همراه با آخرين كنفرانسهاي بين المللي ويژه تكنولوژي شيشه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار مي گردد و هيچ رويداد ديگري در جهان مانند اين نمايشگاه كه شامل طيف كاملي از محصولات شيشه اي ، دستگاههاي توليد و بازيافت شيشه، نماهاي شيشه-اي و چندمنظوره ميباشد وجود ندارد. برخي از مهمترين محصولات اين نمايشگاه عبارتند از: محصولات شيشه اي، تكنولوژي توليدانرژي خورشيدي، تكنولوژي ساخت و طراحي نماهاي شيشه اي و چند منظوره، روش هاي توليد شيشه ، ابزارو قطعات يدكي و ... مي باشد.
ويزا به صورت مولتي و حداقل 1 ماه و نيم مي باشد. :

 • هزينه ورودي سفارت (88 يورو)، ترجمه مدارك، وروديه اماكن ديدني و عوارض خروج از كشور به عهده مسافر مي باشد.
 • جهت اقامت دراتاق سينگل به ازاي هر شب 90 يورو به مبلغ تور اضافه مي گردد.
 • ضمانت اجراي تور فوق 15 نفر به بالا مي باشد در صورت به حد نصاب نرسيدن با افزايش نرخ قابل اجرا مي باشد.
 • ويزا گروه تجاري و با دعوتنامه مي¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازاي هر نفر 40 ميليون تومان الزامي مي باشد.
هتل هاي نزديك :
Hotel Schnellenburg
Maritim Hotel Düsseldorf
Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel
معرفي مقصد :
آلمان، بزرگترين كشور در اروپاي مركزي است. آلمان از نظر فرهنگي يكي از تأثيرگذارترين كشورهاي اروپايي است و همچنين يكي از قدرت‌هاي اقتصادي اصلي در جهان است. به خاطر دقت مهندسي و محصولات با تكنولوژي بالا در سراسر دنيا شناخته شده است. علاوه بر اين به دليل داشتن تنوع ساختمان هاي تاريخي گردشگران زيادي را به خود جذب نموده است اولين حضور جامعۀ انساني در سرزمين امروزي آلمان به حدود ۱۳۰٫۰۰۰ تا ۲۳۰٫۰۰۰ سال پيش و انسان‌هاي نئاندرتال بازمي‌گردد. نام اين كشور از قبيلۀ آلامان‌ها كه از نژاد ژرمن بوده است كه در گذشته‌هاي دور در اين كشور مي‌زيسته‌اند برگرفته شده‌است. رمي‌ها اولين گروه از انسان‌هاي متمدن بودند، كه در آلمان ساكن شدند. تا سال ۸۰۰ ميلادي آلمان حكومت مقتدري نداشت و مورد تاخت و تاز همسايه‌ها بود. در اين سال شارلماني توانست كشورهاي رم را متحد كند، اما اين اتحاد كوتاه مدت بود. از سرزمين‌هاي متعلق به وي، سه پادشاهي شكل گرفت، كه يكي از آن‌ها به آلمان امروزي ختم مي‌شود. اولين پادشاه آلماني ‌زبان در اين سرزمين، لودويگ شاه آلماني بود. ديگر كشورها از آن پس، مردم اين سرزمين را با زبان آلماني مي‌شناختند. پس از اين دوره، حكومت به امپراطوري مقدس روم رسيد، اين دوره كه شامل قرون وسطي مي‌شود با قدرت گرفتن كليساي كاتوليك همراه بود. ظهور كليساي پروتستان و مارتين لوتر را مي‌توان از رويدادهاي مهم آن زمان برشمرد. پس از آن در اوايل قرن ۱۹ام امپراطوري پروس از اتحاد مناطق آلماني در كنگره وين شكل گرفت. با پايان جنگ جهاني اول، قيصر مجبور به استعفا شد، اين دوره تا برآمدن فاشيسم را دوران جمهوري وايمار مي‌نامند. با بدتر شدن وضعيت اقتصادي در آلمان پس از جنگ جهاني اول و گسترش نژادپرستي، حزب نازي در اين كشور به قدرت رسيد. اين حزب تا پايان جنگ جهاني دوم و شكست آلمان در اين كشور حاكم بود. پس از جنگ جهاني دوم، كشور آلمان، به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم شد، تا در سال ۱۹۹۰ آلمان غربي و شرقي متحد گشته و جمهوري فدرال آلمان را تشكيل دهند. آلمان داراي نظام سياسي جمهوري فدرال دموكراتيك پارلماني بوده و داراي ۱۶ ايالت است. اين ايالت‌ها مي‌توانند در برخي مسائل مستقل عمل كنند. آلمان هم اكنون يكي از صنعتي‌ترين كشورهاي جهان است و به عنوان ثروتمندترين عضو اتحاديه اروپا، موتور اقتصاديِ حوزۀ پوليِ يورو محسوب مي‌شود. شهرهاي بزرگ آلمان برلين، هامبورگ، مونيخ و فرانكفورت مي‌باشند. آلمان در دو جنگ جهاني اول و دوم نقش گسترده‌اي داشت و در پي اين دو جنگ خسارت‌هاي زيادي را متحمل شد. پس از پايان جنگ با وام‌هايي كه از كشورهاي متفق گرفت، توانست كشور را بازسازي كند. جمهوري فدرال آلمان هم‌اكنون يكي از اعضاي سازمان ملل متحد، ناتو، كشورهاي گروه هشت وگروه پنج بوده و از بنيانگذاران اتحاديه اروپا است.

ديگر رويداد‌هاي مرتبط

نمايشگاه صنعت شيشه چين-پكن CHINA GLASS
نمايشگاه شيشه،درب و پنجره استانبول

رويداد‌هاي پيش رو

دوره تخصصي آموزشي نقش وكلاي ملي در روند حل و فصل اختلافات بين المللي- هلند
دوره تخصصي آموزشي نفت، گاز و پتروشيمي-بندر روتردام
نمايشگاه مخازن و ذخيره سازي نفت و گاز هلند STOC EXPO

نحوه ثبت نام:

1-تکمیل فرم مشخصات متقاضی

2-ارسال تصویر صفحه اول پاسپورت

به شماره تلگرام و یا واتس آپ 000989125973187 آقای زنده روح

Glasstec

تاريخ حركت:29 مهرماه 1397
تاريخ برگشت: 4 آبان ماه 1397

اخذ ويزا شنگن تجاري با دعوتنامه ، بليت ورودي نمايشگاه، بيمه نامه مسافرتي،2شب اقامت در هتل 4 ستاره در مركزشهر آمستردام و 2 شب اقامت در شهر دوسلدورف همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهي و نمايشگاهي، بليت رفت و برگشت هواپيما، ليدر فارسي زبان.

آلمان

محتواي جدول تور ها
موقعيت جغرافيايي آلمان
محتواي جدول تور ها
آب و هواي آلمان
محتواي جدول تور ها
تعطيلات در آلمان
محتواي جدول تور ها
مذهب و فرهنگ آلمان
محتواي جدول تور ها
جغرافياي اقتصادي آلمان
محتواي جدول تور ها
صنعت و صنايع آلمان
محتواي جدول تور ها
خريد و هزينه ها در آلمان
محتواي جدول تور ها
سفر و احترام در آلمان
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مرواريد تورك پارس محفوظ مي باشد.