نمایش مشروح خبر

اطلاعيه در خصوص كاركنان بانك مسكن


قابل توجه كاركنان محترم بانك مسكن

با توجه به اهميت اطلاع از مفاد تفاهمنامه في مابين اين شركت با اداره كل رفاه كاركنان بانك مسكن در خصوص چگونگي استفاده از خدمات گردشگري شركت مرواريد تورك پارس موارد زير را به استحضار مي رساند.
1. موضوع تفاهمنامه في مابين در زمينه ارائه خدمات گردشگري و مسافرتي صرفا به كليه كاركنان شاغل و بازنشسته بانك و بستگان درجه يك اختصاص دارد.
2. امكان استفاده از كارت رفاهي بانك مسكن در داخل شركت فراهم است. 3. خريد بليت پروازهاي داخلي و خارجي در هر ساعت از شبانه روز به صورت online از طريق سايت شركت به آدرسwww.touraktravel.comبراي پروازهاي خارجي و سايتwww.touraktravel24.irبراي پروازهاي داخلي مقدور است.
4. رزرواسيون هتل هاي بين المللي به صورت online در اقصي نقاط جهان از طريق سايت فوق امكان پذير است.
5. با توجه به انعقاد قرارداد اين شركت با بيمه سامان، امكان خريداري بيمه مسافرتي از طريق سايت شركت فراهم است.
توضيح: پس كليه خريدهاي online (بليت داخلي و خارجي، هتل هاي خارجي، بيمه نامه مسافرتي) و واريز وجه، بلافاصله مدارك صادر و در اختيار شما قرار داده مي شود.
اين خدمات به صورت نقدي امكان پذير است و مشمول خريد به صورت اقساطي نمي شود.
6. در صورت چارتر بودن بسته هاي مسافرتي (هتل و پرواز) در قالب تورهاي مسافرتي هزينه هاي تور انصراف دهندگان غيرقابل استرداد است و مشمول سوخت كامل هزينه ها مي شود.
7. استفاده از تورهاي مسافرتي به صورت اقساطي با شرايط زير مقدور است:
20 درصد هزينه تور در زمان عقد قرارداد و هم زمان با تائيديه خريدار جهت خريداري تور مسافرتي و الباقي با ارائه چهار فقره چك كارمندي به صورت ماهانه در تاريخ عقد قرارداد مي باشد.
• ارائه چك هاي كارمندي در زمان عقد قرارداد الزامي است در غير اين صورت شركت هيچ گونه تعهدي نسبت به تغييرات قيمت تور ندارد.
• تورهاي مسافرتي اقساطي مشمول هيچ گونه تخفيفي نمي شود.
• هرگونه تغيير در مفاد قرارداد از جمله تاريخ سفر، تعداد نفرات، نوع خدمات و هتل بايد به صورت مكتوب به شركت اعلام گردد و شركت هيچ گونه تعهدي نسبت به درخواست تغييرات به صورت تلفني نداشته و قرارداد مبناي تعهدات طرفين خواهد بود.
8. مدارك مورد نياز در تورهاي مسافرتي اقساطي به قرار زير است:
• كارت شناسايي فعاليت در بانك
• كارت ملي
• آخرين فيش حقوقي ممهور به مهر و تاييد مسئول مربوط
9. كليه خدمات مسافرتي در تورهاي مسافرتي در سايت شركت قابل ملاحضه است لصفا در هنگام انتخاب تورها به تاريخ برگزاري تور و تاريخ پايان مهلت ثبت نام دقت نماييد.
10. در صورت پر شدن كلاس هاي پروازي ، اتاق هتل ها يا تغييرات نرخ ايرلاين ها جهت كسب اطلاعات دقيق قيمت ها با شركت تماس بگيريد.
11. كليه خدمات اخذ ويزا جهت سفر به اروپا ارائه مي شود و هزينه آن نقدا دريافت مي شود.
12. به منظور جلب رضايت شما كاركنان محترم بانك مسكن اين شركت آمادگي دارد از طريق كانال تلگرام خود نظرسنجي لازم براي برنامه ريزي و برگزاري تورهاي مورد نظر شما را به عمل آورد.
پي نوشت: توصيه مي شود جهت ارسال چك هاي خود از پست پيشتاز بانك مسكن استفاده كنيد.


با آرزوي سفري خوش براي شما
شركت مرواريد تورك پارس
کد خبر: 9445
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مرواريد تورك پارس محفوظ مي باشد.